Month: سپتامبر 2016

تست روانشناسی جهت انتخاب شغل

تست روانشناسی شغل مناسب شما

از میان توانائی های خارق العاده زیر دلتون می خواهد کدوم یکی را داشته باشید؟ اول انتخاب کنید بعد مشخصات خود را در پایین بخوانید.

۱-توانایی پرواز کردن

۲- توانایی سفر به گذشته در تونل زمان

۳- نامرئی شدن

۴- توانایی دیدن درون چیزها مثل اشعه ایکس

۵- توانایی تغییر شکل

۶- توانایی خواندن ذهن و فکر دیگران

۷- توانایی دیدن آینده

۸- توانایی شنیدن همه صداها

@modir1404-edu & job-13

۱-شما دوست دارید یک تصویر بزرگ از زندگی و این که چگونه چیزهای مختلف کنار هم قرار گرفته اند. به دست آورید.جزئیات و ریزه کاری ها شما را ناراحت می کنند.شما از آزاد بودن و ریسک کردن لذت می برید.

راهنمایی شغلی: شما خلبان یا فضانورد خوبی می شوید. یا شغلی را اختیار کنید که به شما اجازه تدثیرگذاری بر سیاست ها را بدهد.مثلا شغلی در دولت یا یک تیم تحقیقاتی.

۲- شما به یافتن علت هر چیز و این که چگونه می توان از اشتباهات گذشته برای شکل دهی آینده استفاده کرد علاقه مندید.شما کنجکاوی زیادی درباره چگونگی زندگی مردمان مختلف دارید.

راهنمایی شغلی: پیدا کردن شغلی در زمینه پژوهش های علمی، تاریخی یا مطالعه رفتار انسان ها می تواند برای شما مناسب باشد.شما از کاری که برآینده تأثیرگذار باشد نیز لذت می برید.

۳- شما آدمی خجالتی هستید و یا این که مشاهده گر خیلی دقیقی می باشید.شاید هم هردو، شما دوست دارید از هر چیزی که دور و برتان می گذرد اطلاع داشته باشید.

راهنمایی شغلی: نویسندگی ، کارهای هنری یا مأمور تحقیق و کارآگاه می تواند شغل مناسبی برای شما باشد.

۴- شما دوست دارید درون مسائل و مشکلات بروید و به عمق آنها پی ببرید.شما از یافتن مسائلی که دیگران حتی قادر به دیدن آن نیستند لذت می برید. شما حل مسأله را دوست دارید.

راهنمایی شغلی: فیزیک ، سیاست ، ریاضی و پزشکی حوزه هایی هستند که به کسانی که مانند شما توانائی حل مسأله داشته باشند نیاز دارند.

۵- شما آدم اجتماعی هستید و از سازگاری با محیط و دیگران خوشتان می آید.شما از تحسین شدن توسط دیگران لذت می برید.

راهنمایی شغلی: حوزه تفریحات و سرگرمی ها می تواند برای شما مناسب باشد. هنر پیشه ها می توانند تغییر شکل دهند و آدم دیگریشوند.

۶- شما در حدس زدن آنچه دیکران فکر می کنند مهارت دارید.شما می توانید تفاوت های آنچه که مردم در ظاهر می گویند و آنچه واقعا فکر می کنند را ببینید.

راهنمایی شغلی: شما می توانید مشاور یا روان شناس خوبی شوید.برای کسانی که به این حرفه ها می پردازند درک، چگونگی تفکر و احساس دیگران اهمیت دارد.

۷- شما آدم خلاق و مبتکری هستید و عاشق ماجراجویی می باشید. شما اگر می توانستید، همین الآن به آینده کوچ می کردید! شما همیشه بهترین امکان را در نظر می گیرید و نگران چگونگی تحقق هر چه سریعتر آن هستید.

راهنمایی شغلی: به کاشف شدن، تحقیقات علمی، اختراع یا نویسندگی کتاب های علمی-تخیلی فکر کنید.

۸- شما دوست دارید از آخرین اخبار مطلع شوید. بعضی ها ممکن است بگویند که شما آدم فضولی هستید! شما به اتفاقاتی که پیرامونتان می افتد توجه زیادی دارید.

راهنمایی شغلی: شما خبرنگار خوبی می شوید.همچنین می توانید مطالب ستون«شایعات» در مجلات خبری و هنری را به خوبی آماده کنید. شانس خود را در رشته موسیقی هم امتحان کنید.