اگر بدنبال کسب جایگاه شغلی مناسب و یا راه اندازی کسب وکار استارت آپی ناب هستی !همینجا بمان و با حرفه ای ها همراه شو.این ارتباطات است که برای شما مزیت می آورد نه صرفا تخصص.کمی فکر کن!
شبکه چشم انداز

عیدی شبکه چشم انداز به کاربران عزیز

عیدی #شبکه_چشم_انداز به کاربران عزیز

۹ راه و روش برای بدست آوردن درآمد بیشتر در سال جدید

همه به دنبال راه هایی هستند که سال جدید خود را لذت بخش تر و البته سودمند تر رقم بزنند. به عبارت دیگر با نو شدن سال ، افراد به این فکرند که ثروت و دارایی خود را افزایش دهند. از جهاتی ، سال 1398 با دیگر سالها هیچ فرقی ندارد :

  • بسیاری از جوانان فارغ التحصیل باید به دنبال کار مناسبی برای خود باشند.
  • دانش آموزان باید به دنبال راه هایی باشند که پول تو جیبی خود را تامین کنند.
  • بانوان خانه دار هم به دنبال راه های جدیدکسب درآمد برای افزایش درآمد خانه هستند.
  • حتی افرادی هم که کار ثابتی دارند باید به دنبال روش هایی برای افزایش درآمد و بودجه باشند.

گرچه کارهای جانبی زیادی برای کسب درآمد اضافی وجود دارد ، اما در اینجا می خواهیم به ۹ روش برتر اشاره کنیم :

۱- نویسنده شوید
اگر قلم خوبی دارید پس معطل نکنید و شروع کنید به نوشتن و کارهایتان را به فروش برسانید. فرصت های بیشماری هست که بتوانید نوشته های خود را بصورت آنلاین منتشر کنید.رمان یا داستان کوتاهی بنویسید و آن را در سایت های معروف و پرطرفدار انتشار دهید تا با هر فروش آن پورسانت خوبی دریافت کنید.

۲- ویرایشگر یا مترجم شوید.
برخی از افراد توجه دقیق و خوبی دارند و هیچ غلط نگارشی در متن ، از دید آنها پنهان نمی ماند. اگر از آن دسته افرادی هستید که بخوبی از عهده ویرایش متن برمی آیند و بر زبان متن تسلط کافی دارید ، به عنوان یک ویرایشگر آنلاین مشغول به کار شوید .

۳- مهارت های خود را برای سرگرمی مردم به نمایش بگذارید.
معمولا در هر مهمانی بزرگ یا کوچک ، میزبان فردی را دعوت میکند که مهمانان را سرگرم کند. اگر مهارت هایی نظیر:آواز خواندن و .. دارید آنها را به اجرا بگذارید و از طریق تبلیغات مختلف آنها را انتشار دهید.

۴- اتاق اضافه خود را اجاره دهید.
بهتر است وقت و انرژی خود را برای تمیز کردن اتاقی که اصلا از ان استفاده نمیکنید هدر ندهید. به جای ان ، آن را به اجاره دهید. این کار باعث میشود علاوه بر داشتن درآمد اضافی ، رابطه های جدیدی را هم تجربه کنید.

۵- شغلی آنلاین برای خود اختیار کنید.
مشاغل مستقل آنلاین ، رونق زیادی دارند. با توجه به مهارت هایی که دارید یک شغل مستقل آنلاین برای خود در نظر بگیرید. در اینصورت میتوانید رییس خود باشید و در زمان های آزادتان به انجام آن کار بپردازید.

۶- دست سازه های خود را بصورت آنلاین بفروش برسانید.

برخی از سایت ها مثل Etsy هست که مردم در آن دست سازه های خود را به معرض نمایش می گذارند. شما هم میتوانید با ثبت نام در این نوع سایت ها کارهای دستی خود را به فروش برسانید.

۷- مهارت خود را به دیگران آموزش دهید.
یکی از کارهایی که میتوانید انجام دهید این است که در زمان های آزاد خود از مهارت های داشته اتان استفاده کرده و ان را به دیگران آموزش دهید. مردم در همه رده سنی خواهان یادگیری مهارت های مختلفی مثل : آشپزی ، موسیقی ، درختکاری و … هستند. حتی با اختصاص دادن چند ساعت در هفته به تدریس مهارت خود ، میتوانید از داشتن درآمد بیشتر مطمئن باشید.

۸- زمان آزاد خود را برای مشاغل موقتی ساماندهی کنید.
برخی از شرکت ها و ارگان ها تمایل دارند که بصورت موقتی یا نیمه وقت با افراد کار کنند. بهتر است با توجه به مهارت ها و توانایی هایتان در پی یافتن اینگونه شرکت ها باشید.

۹ – در دوره های فشرده شرکت کنید تا مهارت جدیدی کسب کنید.
با پیوستن به دوره های فشرده ، مهارت های جدید و به روز را یاد بگیرید تا در زمان نیاز از آنها استفاده کنید. داشتن مهارت های به روز همیشه کارساز و موثرند. ازمهارتها ، توانایی ها و زمان خود در سال جدید بهترین بهره برداری را نمایید و درآمد های خود را به طرزی خردمندانه افزایش دهید.

در انتظار دیدار مجدد شما هستیم