اگر بدنبال کسب جایگاه شغلی مناسب و یا راه اندازی کسب وکار استارت آپی ناب هستی !همینجا بمان و با حرفه ای ها همراه شو.این ارتباطات است که برای شما مزیت می آورد نه صرفا تخصص.کمی فکر کن!
شبکه چشم انداز

احداث واحد تولید صابون های تزیینی-فرصت سرمایه گذاری شماره ۱۸

فرصت سرمایه گذاری شماره ۱۸

احداث واحد تولید صابون های تزیینی

تولید صابون های زینتی یکی از سودآورترین انواع سرمایه گذاری در ابعاد خانگی یا حتی کارگاه های کوچک است. درحالی که این رویه در کشورمان ایران هنوز زیاد مورد توجه قرار نگرفته و مورد توجه نیست. تولید صابون های تزیینی با خاصیت های مختلف یا شکل دادن این کالا به اشکال مختلف زمینه ایجاد ارزش افزوده بالایی را برای خود ایجاد می کنند.


تولید این نوع صابون ها می تواند حداقل ۶۵درصد سودآوری داشته باشد به این صورت که خرید صابون خام و هزینه برق، آب، کارگر و تمامی موارد را اگر از قیمت محصول نهایی کسر کنیم باقی مانده رقمی معادل ۶۵درصد خواهد بود.
به عنوان مثال یک ست صابون تزیینی عطری برای سرویس بهداشتی که چیزی نزدیک به ۲۰۰گرم صابون و دیگر مواد همراه جبعه سازی هزینه دارد تقریباً ۲۵۰۰تومان قیمت تمام شده دارد، اما قیمت فروش این محصول به صورت عمده ۴۸۰۰تومان است و در نهایت ممکن است به صورت تک فروش تا ۸هزار تومان نیز فروخته شود.
بهترین راهکار برای فروش این گونه محصولات که از صابون تولید می شود تنوع در طرح ها و عطر صابون هاست هرچند امروز بحث حضور در دنیای مجازی کارسازترین راهکار برای دستیابی به سود بیشتر است چون محصولات دیگر در محدوده یک محله یا بازار توزیع نخواهند شد بلکه کل ایران می توانند به محصولات شما دسترسی داشته باشند.
جای تردید نیست اگر در این نوع فعالیت اقتصادی چرخه خاص تر تولید کنیم سودآوری بیشتری خواهیم داشت چون اینجا قیمت مطرح نیست بلکه طرح و کیفیت بسته بندی و ظاهر زیبا می تواند تعیین کننده قیمت باشد.

در انتظار دیدار مجدد شما هستیم