اگر بدنبال کسب جایگاه شغلی مناسب و یا راه اندازی کسب وکار استارت آپی ناب هستی !همینجا بمان و با حرفه ای ها همراه شو.این ارتباطات است که برای شما مزیت می آورد نه صرفا تخصص.کمی فکر کن!
شبکه چشم انداز

طرح احداث واحد تولید و بسته بندی روغن حیوانی-فرصت سرمایه گذاری شماره ۲۳

فرصت سرمایه گذاری شماره ۲۳
طرح احداث واحد تولید و بسته بندی روغن حیوانی

معرفی طرح تولید و بسته بندی روغن حیوانی
نام محصول : تولید و بسته بندی روغن حیوانی
کد آیسیک : کد ۱۵۱۴۳۱۲۳۸۵ تحت عنوان انواع روغن حیوانی تصفیه نشده و کد ۱۵۱۴۳۱۲۳۹۲ تحت عنوان انواع روغن حیوانی تصفیه شده
معرفی محصول : در ایران روغن حیوانی بعنوان یکی از کالاهای مهم دامی و کشاورزی مورد نیاز مردم ، از سالهای دور مورد توجه بوده است. در فرهنگ ما روغن خوب را روغن حیوانی تلقی می کنند. مصرف روغن حیوانی اصل به دلیل نحوه تولید سنتی نسبت به کره صنعتی ، برتری دارد و به دلیل اینکه مقدار کمتری اسید چرب ترانس دارد ، از خاصیت ضد سرطانی بیشتری برخوردار است. روغن حیوانی دارای خواص بی شماری از جمله استخوان سازی ، کاهش غلظت خون ، کاهش چربی های زائد شکم ، شادابی و سفیدی پوست و سم زدایی از بدن است.

لازم بذکر است که برای تولید این محصول باید شیر تازه را تبدیل به ماست و سپس ماست را به دوغ و در نهایت از کره دوغ تولید شده ، روغن حیوانی را استخراج ، تصفیه و بسته بندی نمود. البته اگر بخواهیم سرمایه گذاری اولیه کمتر باشد ، می توان بجای شیر تازه ، کره را از سایر تولید کنندگان خریداری نمود و سپس آنرا به روغن حیوانی تبدیل کرد.
وضعیت بازار تولید و بسته بندی روغن حیوانی
برای این محصول آمار وارداتی ثبت نشده است. هدف از ایجاد واحد پیشنهادی ، استفاده بهینه از منابع تولیدات دامی استان (با کیفیت عالی و قیمت مناسب) ، جایگرینی با روغن های نباتی در بازارهای داخلی و همچنین صادرات به کشورهای خارجی می باشد.
خلاصه بررسی فنی، مالی و بازار طرح تولید و بسته بندی روغن حیوانی
پیش بینی ظرفیت و ترکیب تولید : ۶۰۰ تن در سال
مساحت زمین: ۱۵۰۰ متر مربع
مساحت زیر بنا: ۸۰۰ متر مربع

در انتظار دیدار مجدد شما هستیم