اگر بدنبال کسب جایگاه شغلی مناسب و یا راه اندازی کسب وکار استارت آپی ناب هستی !همینجا بمان و با حرفه ای ها همراه شو.این ارتباطات است که برای شما مزیت می آورد نه صرفا تخصص.کمی فکر کن!
شبکه چشم انداز

طرح تولید بسته های میوه یک نفره-فرصت سرمایه گذاری شماره ۲۵

فرصت سرمایه گذاری شماره ۲۵
طرح تولید بسته های میوه یک نفره

صنعت بسته بندی مواد غذایی رشد چشمگیری دارد و این صنعت همواره محصولات نوینی را به بازار معرفی می کند. یکی از این محصولات بسته بندی های یک نفره مواد غذایی می باشد.
بسته بندی یک نفره نوعی بسته بندی یکبار مصرف است که پس از بازکردن، فرآورده آن قابل نگهداری نباشد و میبایست بلافاصله مصرف شود.


محصولات قابل تولید به شکل یک نفره عبارتند از :
انواع ترشی لیته، بندری، گل کلم و غیره، ادویه و چاشنی، سماق، عسل، رب انار، روغن زیتون، قند و شکر و نمک، آبلیمو، انواع سس و پودر و …. میباشد. وزن بسته بندی ادویه جات و چاشنی ها برای هر ساشه ۵ گرم، برای آبلیمو یک نفره ۱۰ گرم، روغن زیتون یک نفره ۱۰ گرم و برای رب انار ۲۰ گرم خواهد بود.
بسته بندی یک نفره سس ها و ادویه ها از جمله موادی هستند که بسیار در بازار محبوب می باشد. سایر محصولات نیز کمابیش در بازار وجود دارند. شما می توانید با کارتحقیقاتی سایر محصولاتی را که می توان بصورت یک نفره بسته بندی نمود شناسایی کنید و در بازار تست کنید.

در انتظار دیدار مجدد شما هستیم