کارگاههای رایگان

مسیر ورود به “اکوسیستم کارآفرینی شبکه چشم انداز”
شرکت در دوره توسعه مشتری

اهداف کارگاه توسعه مشتری

گاهی اوقات ذهن ما درگیر تولید محصول یا خدمتی می شود که بعنوان یک ایده ناب در ذهن ما شکل میگیرد. سوالات مختلفی در ذهن ما شکل میگیرد که حاصل بیم و امید و ریسک انجام این کار می باشد.

دوره Customer Development و یادگیری اساسی طراحی “بوم مدل کسب و کار ” به ما کمک میکند قبل از اینکه وارد سرمایه گذاری شویم . فرصت ها و تهدیدات آن را دقیقا موردبررسی قرار داده و با شناسایی ۹ رکن اصلی در این بوم ، با اطمینان بسیار بالاتری به سمت راه اندازی کسب و کار برویم.

کاربرد دیگر این دوره آشنایی با مدل های جدید کسب و کار و توانمندی در حوزه تحقیق و توسعه می باشد که گذراندن کامل این دوره توانمندی احراز تخصص “مشاور تخصصی توسعه مشتری” را به فارغ التحصیل دوره داده و شبکه نیز آنرا برسمیت شناخته و جهت مشاوره های تخصصی شرکت ها و نهادها از این افراد در قالب تیم توسعه مشتری بهره خواهد برد.
لذا در این کارگاه رایگان شرکت کنندگان ضمن آشنایی با کلیات دوره و شناخت اجمالی از محیط کسب و کار ، برای شرکت در دوره اصلی اعلام آمادگی خواهند نمود و در ضمن با فعالیت ها و برنامه های توسعه ای شبکه چشم انداز نیز آشنا شده و و می توانند فرصت های همکاری خود را با شبکه بررسی کنند.

برگزار کننده دوره  شبکه چشم انداز و مولف کتاب سه جلدی ” BMC-مدل چابک توسعه مشتری” اقای مهندس حسین ابراهیمی خواهند بود.

مزایای شرکت در دوره اصلی برای شرکت کنندگان:
– دعوت جهت شرکت در برنامه های استارت آپ شبکه چشم انداز
– درج در بانک اطلاعاتی شبکه بعنوان متخصصین استارت آپ
– اعتبارسنجی مهارت و معرفی به شرکت ها
– معرفی در پورتال و اختصاص دفتر مجازی
– دریافت توصیه نامه تخصصی از کارفرمایان

تذکر مهم : در صورت تمایل به شرکت در دوره لطفا به آدرس تلگرامی زیر پیغام ارسال فرمائید.
https://t.me/Modir1404reg