اگر بدنبال کسب جایگاه شغلی مناسب و یا راه اندازی کسب وکار استارت آپی ناب هستی !همینجا بمان و با حرفه ای ها همراه شو.این ارتباطات است که برای شما مزیت می آورد نه صرفا تخصص.کمی فکر کن!
شبکه چشم انداز

معرفی مرکز

در باره نام مرکز

اعتقاد راسخی داریم که چرخهای اقتصادی یک کشور را مدیران توانمند آن بحرکت در می آورند و این امکانپذیر نیست مگر با وجود جوانان سالم و توانمند و متخصص.

سلامت در جامعه از طریق عملکرد یکایک اعضای آن میسر خواهد بود و این مهم میسور نخواهد بود مگر با پرورش جوانان و فرزندان سالمی که در گهواره خانواده رشد خواهند نمود.

پس در نهایت اگر بخواهیم سکان هدایت مدیریت کشور در زمان تحقق چشم انداز ۱۴۰۴ را به مدیران توانمند سپرده و شاهد پیشرفت و ترقی کشور باشیم ، باید امروز بفکر پرورش نسلی سالم و توانمند باشیم

مدیران چشم انداز ۱۴۰۴ ، جوانان امروز و پشتوانه های مدیریتی فردای ایران عزیز 

ما که هستیم؟

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و وجود زیرساخت های مناسب جهت مشارکت های اجتماعی از طریق فضای دیجیتال ، فرصتی بسیار مغتنم برای متخصصین و مراکز ارائه دهنده خدمات بوجود آمده تا با استفاده از مزیت های این تکنولوزی در فضای مجازی ، نحوه تعامل خود را دگرگون نمایند.

گسترش فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ما را بر آن داشت تا با استفاده از مزایای این تکنولوژی بتوانیم ارتباط مستقیم و بودن واسطه ای را برای ارائه خدمات مشاوره با کیفیت مطلوب و با صرف کمترین زمان و هزینه برای متقاضیان مشاوره بوجود آوریم.

در انتظار دیدار مجدد شما هستیم