اگر بدنبال کسب جایگاه شغلی مناسب و یا راه اندازی کسب وکار استارت آپی ناب هستی !همینجا بمان و با حرفه ای ها همراه شو.این ارتباطات است که برای شما مزیت می آورد نه صرفا تخصص.کمی فکر کن!
شبکه چشم انداز

همکاری با ما

همکاری با ما

آیا میدانید همین حالا که شما در شغل و حرفه خود دارای تخصص و تبحر هستید و به هر دلیل یا فرصت شغلی مناسبی ندارید و یا فعلا جایی مشغول به کار نیستید ، بسیاری از مدیران شرکت ها در جستجوی تخصص شما هستند.

بله این واقعیت امروز فضای کسب و کار ماست . به قول شاعر “آب در کوزه ما تشنه لبان میچرخیم       یار در خانه و ما گرد جهان می چرخیم”

شبکه چشم انداز به دلیل تعاملات گسترده با بخش تجارت ، فرصت های شغلی خوبی را حتی در سطح بین المللی رصد میکند و می خواهد از طریق این شبکه ارتباط مورد اطمینانی بین بخش تقاضا و عرضه منابع انسانی ایجاد نماید.

فلسفه وجودی ما کشف استعداد و خلاقیت جوانان و هدایت آنان باصطلاح “از زمین خاکی تا تیم ملی است”.

این شبکه با حمایت و همکاری جمع کثیری از اساتید ، نخبگان و فعالان در فضای کسب و کار و تجارت ایجاد شده است و مهمترین اهداف این جمع کمک به جوانان و فارغ التحصیلان کشور برای توانمندی و ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای ایشان است. تمامی این دوستان بدون کوچکترین چشم داشتی در هفته چند ساعت محدود را بصورت مجازی در اختیار شبکه قرار داده اند تا هم خود به رضایت باطنی حاصل از کمک به هموطنان برسند و هم شبکه بتواند به اهداف خود نائل شود.

روش های همکاری با شبکه:

1- بصورت همکاری در ارائه متون نوشتاری(گذاشتن مطلب){ عمومی}

2- بصورت همکاری در ارائه مشاوره و آموزش برای مخاطبین.(اساتید و مدیران و متخصصان ارجمند)

3- همکاری پارت تایم حضوری بعنوان(نویسنده ، خبرنگار ، طراح گرافیک ، طراح وب ، طراح اپلیکیشن های موبایل ، همکاری در گروه های استارت آپ ، تدوینگر فیلم ، برنامه ساز ، موزیسین ،  هنر های تجسمی و …. ). {فقط 28 سال به پایین(در حال حاضر)}

شایان ذکر است از همکاران پس از حضور و اجرای پروژه های آزمایشی و تعیین سطح تخصصی ، برای پروژه های شرکت ها بصورت رسمی دعوت بکار خواهد شد.

لذا از شما دوست گرامی دعوت میشود در صورتی که تمایل به همکاری با مجموعه شبکه چشم انداز را دارید:

با ارسال رزومه و شرح توانمندی های خود به ایمیل زیر ، به گروه مشاوران ما بپیوندید.

ceo@modir1404.com

Leave a Reply

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

در انتظار دیدار مجدد شما هستیم